Kontakt 0
> IPL Philips Lumea Prestige BRI954/00

IPL Philips Lumea Prestige BRI954/00

BRI954/00

  Užívejte si 6 měsíců hedvábně hladkou pokožku bez chloupků.*
  Systém Philips Lumea Prestige je nejefektivnější řešení IPL. Umí hotové zázraky, pokud jde o zabránění dorůstání chloupků na tváři i na těle. Pravidelně aplikované jemné světelné impulzy udrží hedvábně hladkou pokožku každý den. Nabízí použití s kabelem i bez něj a senzor SmartSkin pro vhodné nastavení dle odstínu pokožky.
  * Průměrný výsledek 78% redukce chloupků na nohou, po úplném ošetřovacím cyklu (12 ošetření), objektivní studie na 48 ženách v Nizozemí a Rakousku. Studie byla realizovaná společností Philips a je k dispozici na vyžádání.

: 13 999,00 Kč
: 12 599,00 Kč

IPL Philips Lumea Prestige BRI954/00
až 40 %

Užívejte si 6 měsíců hedvábně hladkou pokožku bez chloupků.*

3 inteligentní nástavce – pro optimální výsledky

 • S technologií SenseIQ
 • Se senzorem SmartSkin
 • Citlivé partie, tělo a obličej
 • Použití s kabelem i bez něj
Technologie IPL pro domácí použití, vyvinutá společně s dermatology

Technologie IPL pro domácí použití, vyvinutá společně s dermatology

IPL je zkratka pro Intense Pulsed Light (Intenzivní pulzní světlo). Philips Lumea působí na kořínky chloupků jemnými světelnými záblesky, což zanechává kořínky ve fázi nečinnosti. Tím se postupně snižuje počet chloupků, které vám na těle rostou. Opakované používání zanechá vaši pokožku nádherně hladkou a jemnou na dotek. Zamezení růstu chloupků je bezpečné a šetrné, a to i v oblastech citlivých partií. Zařízení Philips Lumea je klinicky testováno a bylo vyvinuto společně s dermatology pro snadné a efektivní použití v pohodlí domova.

Osvědčená jemná a účinná péče

Osvědčená jemná a účinná péče

Objektivní studie ukazují až 92% snížení výskytu chloupků po třech ošetřeních***. Každé dva týdny proveďte první čtyři ošetření a každé čtyři týdny dalších osm ošetření. Po 12 ošetřeních si můžete užívat hladké pokožky bez chloupků po dobu šesti měsíců*.

Vhodné pro širokou škálu typů chloupků i pokožky

Vhodné pro širokou škálu typů chloupků i pokožky

Zařízení Philips Lumea Prestige je účinné na celé řadě typů chloupků a pokožky. Funguje na přirozeně tmavě blond, hnědé a černé chloupky a na tónech pokožky od velmi bílé po tmavě hnědou. Technologie IPL potřebuje kontrast mezi pigmentem v barvě chloupků a pigmentem v odstínu pokožky, a proto (stejně jako u jiných ošetření na bázi IPL) nelze přístroj Lumea použít k ošetření bílých, šedých, světlých blond nebo zrzavých chloupků. Není vhodné ani pro velmi tmavou pokožku.

Technologie SenseIQ pro individuální odstranění chloupků

Technologie SenseIQ pro individuální odstranění chloupků

Vnímá. Snímač SmartSkin přístroje Lumea detekuje tón vaší pokožky a indikuje pro vás tu nejvhodnější intenzitu světla. Přizpůsobuje se. Inteligentní nástavce přizpůsobují programy jednotlivým partiím těla. Pečuje. Přístroj byl vyvinut ve spolupráci s dermatology a navržen pro jemné, dlouhotrvající odstranění chloupků –i v citlivých oblastech***.

Inteligentní nástavce upraví program ošetření pro každou partii těla

Inteligentní nástavce upraví program ošetření pro každou partii těla

Chloupky se na různých částech těla liší, stejně tak jako jeho křivky. Proto pro dosažení skvělých výsledků používejte různé nástavce na různé partie. Philips Lumea Prestige je vybaven unikátně zakřivenými inteligentními nástavci pro tělo a tvář. Každý inteligentní nástavec se odlišuje kombinací tvaru, velikosti okénka a jeho filtru. Po nasazení nástavce na přístroj Lumea se automaticky aktivuje program určený k ošetření konkrétní části těla. Efektivně a bezpečně tak ošetříte celé tělo i citlivé partie.

Nástavec pro ošetření oblasti bikin a podpaží

Nástavec pro ošetření oblasti bikin a podpaží

Inteligentní nástavec pro ošetření oblasti bikin a podpaží má střední velikost s okénkem 3 cm2 pro přesné použití v oblasti citlivých partií. Zaoblený design se dokonale přizpůsobí křivkám těla a zajistí maximální kontakt s pokožkou. Po nasazení nástavce zařízení přizpůsobí program pro tyto partie.

Nástavec na tělo s prohnutým tvarem

Nástavec na tělo s prohnutým tvarem

Inteligentní nástavec na tělo má největší okénko pro ošetření (4,1 cm2), takže je ideální pro rychlé ošetření velkých ploch, jako jsou nohy, ruce a břicho. Prohnutý tvar jemně kopíruje linie těla pro maximální kontakt s pokožkou. Po připojení nástavce se automaticky nastaví režim ošetření pro tyto oblasti těla. 83 % žen je spokojeno s redukcí chloupků na nohách****.

Přesný nástavec na tvář s integrovaným filtrem

Přesný nástavec na tvář s integrovaným filtrem

Důmyslně navržený nástavec na obličej se speciálně navrženým integrovaným filtrem má malé ploché aplikační okno o velikosti 2 cm2 pro jemnou a přesnou aplikaci nad horním rtem, na bradě a tváři. Po nasazení na přístroj inteligentní nástavec automaticky přizpůsobí ošetření světlem pro obličej. 84 % žen je spokojeno s redukcí chloupků na obličeji****.

Se senzorem SmartSkin

Se senzorem SmartSkin

Zařízení Philips Lumea Prestige s technologií SenseIQ nabízí pět snadno volitelných intenzit světla. Senzor SmartSkin detekuje tón vaší pleti a poté indikuje nejvhodnější intenzitu světla pro jakoukoli oblast, kterou ošetřujete.

Používejte s kabelem i bez kabelu

Používejte s kabelem i bez kabelu

Lumea Prestige je jediné bezdrátové zařízení IPL, které snadno ošetřuje obtížně dostupné partie těla, aniž by se kabel dostal do cesty nebo úhlu. Díky bezdrátovému provedení můžete navíc pohodlně ošetřovat své chloupky kdekoli v domě.

Aplikace Lumea IPL. Provází vás na každém kroku

Aplikace Lumea IPL. Provází vás na každém kroku

Bezplatná mobilní aplikace Lumea IPL ještě více usnadňuje dosažení až šesti měsíců hladké pokožky*, a to z pohodlí domova. Intuitivní aplikace vám přináší tipy a rady pro každé ošetření a pomůže vám vytvořit osobní plán procedur. Budete tak připravena v každé situaci.

Žádné náhradní díly, žádné skryté náklady.

Žádné náhradní díly, žádné skryté náklady.

Systém Philips Lumea představuje kompletní řešení dodávané tak, aby bylo ihned připraveno k použití. Nepotřebujete žádné doplňkové kazety ani gely, dokonce ani náhradní lampy.

* Průměrný výsledek redukce chloupků po 12 ošetřeních: 78 % na nohách, 64 % v oblasti třísel, 65 % na podpaží
** Měřené na nohách, po 3 ošetřeních, 27 z 55 žen dosáhlo výsledku 92 % nebo více.
*** Při použití podle programu
**** Studie provedená v Nizozemí a Rakousku, 56 žen, po třech použitích v podpaží, oblasti třísel a na nohách, po dvou použitích na obličeji
***** Doba životnosti lampy neprodlužuje celosvětovou 2letou záruku společnosti Philips

Technické údaje

 • Technická specifikace nástavců

  Nástavec pro ošetření těla
  • Tvar: konvexní zakřivení
  • Velikost okénka: 4,1 cm2
  • Ošetření těla na míru
  Nástavec pro ošetření tváře
  • Tvar: plochý
  • Velikost okénka: 2 cm2, speciální filtr
  • Ošetření tváře na míru
  Nástavec pro přesné ošetření
  • Tvar: konkávní zakřivení, přesný
  • Velikost okénka: 3 cm2
  • Ošetření podpaží na míru
  • Ošetření oblasti třísel na míru
 • Technické údaje

  Vysoce výkonná žárovka
  Produkuje >250 000 záblesků
 • Balení obsahuje

  Adaptér
  19,5 V / 4 000 mA
  Návod na použití
  Uživatelská příručka
  Uskladnění
  Luxusní pouzdro
 • Doba aplikace

  Dolní část nohou
  8,5 min
  Oblast bikin
  2 minuty
  Podpažní jamka
  2,5 min
  Oblasti obličeje
  1,5 min
 • Partie vhodné pro aplikaci

  Oblast tela
  • Paže
  • Nohy
  • Břicho
  Oblasti obličeje
  • Brada
  • Horní ret
  • Čelist
  Citlivé oblasti
  • Podpažní jamky
  • Bikiny
 • Režim použití

  Posun a záblesk
  Pro rychlou aplikaci
  Přitisknutí a záblesk
  Pro ošetření malých oblastí
  Použití s kabelem / bez kabelu
  Použití se šňůrou i bez ní
 • Spotřeba

  Napětí
  100-240 V
 • Servis

  Záruka
  Celosvětová záruka 2 roky